Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody. Więcej informacji: Polityka Prywatności

Pomysły na prezent dla maluszka

Pomysły na prezent dla maluszka

Pojawienie się na świecie noworodka to niezwykłe przeżycie zarówno dla najbliższych, jak i znajomych rodziny. Wielu z nas w takich momentach szuka wyjątkowych prezentów, aby wręczyć je rodzicom lub maluszkowi. Warto nieraz podpytać samych rodziców,czego potrzebują, może nie zdążyli skompletować wyprawki niemowlęcej.

Dużą rolę wśród prezentów dla niemowlaka odgrywają wszelkie tekstylia, kocyki, rożki niemowlęce czy maty do zabawy. Są to produkty, które zawsze się przydadzą, szczególnie jeśli kupimy coś oryginalnego i dobrej jakości. Maluch najbardziej potrzebuje bliskości rodziców, a taki rożek czy otulacz może im ją zapewnić. Oryginalnym prezentem na pewno będzie kocyk z metryczką urodzenia lub imieniem dziecka; taka symboliczna pamiątka zostaje na całe życie, a rodzice lubią wspomnienia. Wiele mam ma specjalne pudełeczka,w których chowają pierwsze grzechotki dziecka, ulubione przytulanki z dzieciństwa czy inne pamiątki.

Szczególnym prezentem dla maluszka mogą być przytulanki, a zwłaszcza te z imieniem dziecka (i nie tylko). Niemowlak już od około 6 miesiąca życia przywiązuje się do ulubionej przytulanki, dzięki której może się wyciszyć podczas zasypiania lub która pomaga mu zasnąć, kiedy nie ma blisko mamy. Taka maskotka powinna być delikatna, łatwa do utrzymania w czystości. Ciekawym rozwiązaniem są przytulanki-szmacianki, które mają ciekawe kolory,kształty czy wystające uszka - małe rączki mogą je chwytać i poznawać świat.

 

Prezenty dla niemowlaka mogą być nie tylko ładne, ale i praktyczne. Warto rozważyć kupno maty podłogowej, na której można kłaść maluszka, aby ćwiczył leżenie na brzuszku. Bardzo ważne jest też bezpieczeństwo dziecka. Warto zwrócić uwagę, z jakich tkanin szyte są tekstylia dziecięce,czy posiadają certyfikat, czy zostały dopuszczone do użytku dla małych dzieci. W naszej pracowni stosujemy tylko i wyłącznie tkaniny z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Produkty certyfikowane tym znakiem są wolne od substancji szkodliwych.

my-shop-logo-1583181387.jpg

Wszystkie komentarze

Zostaw komentarz

insta

@lulubebe.pl